Gipsiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Gipsiarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0271
OBOWIĄZKI:
gipsiarzPraca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru).OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, gipsiarz, 1 rok doświadczenia w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego - montera instalacji

Prace pomocnicze przy budowie przyłączy zewnętrznych i instalacji gazowych oraz sieci gazowych. Wykopy ręczne w gruncie, odtworzenie terenów po wykopach.Miejsce pracy: teren woj. śląskiego (dojazd na budowy samochodem służbowym). Pierwszy miesiąc praca na...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: 2024-05-14

Pracownik ogólnobudowlany

Wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Murowanie, zbrojenie, betonowanie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszów

Data publikacji:Data dodania: 2024-05-11

Robotnik budowlany

Wykształcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane, chęci do pracy. Wykonywanie prac budowlanych murarsko tynkarskich na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data publikacji:Data dodania: 2024-05-10